Vidzemes Augstskolas absolventu asociācija

Šī gada sākumā Valmierā dibināta Vidzemes Augstskolas absolventu asociācija (ViA AA). Ceram, ka tā kļūs par atkalsatikšanās vietu visiem, kas šo teju 25 gadu laikā saukuši ViA par savu augstskolu. Esam ceļa pašā sākumā, bet apņēmības pilni veidot spēcīgu, aktīvu un atraktīvu absolventu kopienu, kur varam tikties gan zinātnisku un biznesa attīstības, gan tīklošanās un izklaides mērķu vadīti. Aicinām pievienoties jau tagad! 

 

Lai kļūtu par asociācijas biedru, lūdzam aizpildīt šo anketu.

Aktualitātes

Lojalitātes programma

Vidzemes Augstskolai īpašs un nozīmīgs ir katrs tās absolvents, tāpēc ir radīta ViA absolventa lojalitātes programma, kas ikvienam ļaus sajust tās sniegtās priekšrocības. Atlaides iespējams saņemt, uzrādot Vidzemes Augstskolas absolventa ID karti.

Apskatīt atlaides

10. DECEMBRĪ VIDZEMES AUGSTSKOLĀ TIKA DIBINĀTA AUGSTSKOLAS ABSOLVENTU ASOCIĀCIJA 

Asociācija izveidota, lai stiprinātu augstskolas un absolventu savstarpējās attiecības un komunikāciju, organizētu pasākumus biedrības mērķu sasniegšanai, veidotu kontaktu tīklu un sadarbības. Asociācijas darbu ir plānots sākt 2023. gada janvārī.

Dibināšanas pasākumā piedalījās 24 absolventi un tā laikā tika ievēlēta ViA absolventu biedrības valde:

  • Mārtiņš Veidemanis,
  • Antra Savleviča,
  • Oskars Java,
  • Anžela Jurāne-Brēmane,
  • Liena Kazāka,
  • Kārlis Nīlanders.

Pasākumā tika spriests par Vidzemes Augstskolu šodienas perspektīvā, viesi no Rīgas Ekonomikas Augstskolas Absolventu Asociācijas dalījās ar savu pieredzi, kā arī tika dibināta pati ViA absolventu biedrība un nominēts datums 2023. gada absolventu salidojumam. 

Lai iesaistītos asociācijas darbībā, ViA absolventiem ir iespējams iesniegt noteiktas formas rakstisku pieteikumu asociācijas valdei. Asociācijas dibināšana atklās jaunas perspektīvas gan absolventiem, gan Vidzemes Augstskolai. 

Seko līdzī aktualitātēm LinkedIn absolventu grupā 

Tava līdzdalība

Seko līdzi ViA absolventu jaunumiem Facebook Alumni grupā.

Esi aktīvs, dalies ar informāciju, kas svarīga un interesanta varētu šķist arī citiem! Esi viens no šīs grupu satura veidotājiem!

Ja Tev jau ir uzkrāta pieredze un zināšanas, ar kurām vērts dalīties un pastāstīt citiem - ViA Tevi mīļi gaidīs ciemos. Sazinies, rakstot info[at]va.lv

Lai atbalstītu labākos un perspektīvākos ViA studentus, ir iecere izveidot īpašu absolventu stipendiju. Ja vēlies iesaistīties, raksti info[at]va.lv

Ja arī Tavs pārstāvētais uzņēmums meklē praktikantu vai perspektīvu jauno darbinieku, ViA students varētu būt tieši tas, ko meklē. Par to sazinies ar attiecīga studiju virzienu direktoru!

ViA kontakti