NĀKOTNES KARJERAS IESPĒJAS
Studijas dod iespēju izveidot plašu kontaktu loku ar nozares ekspertiem un darba devējiem – neatkarīgajām producentu apvienībām, televīziju, radio, drukātajiem medijiem, interneta portāliem u.c.
SAVU INTEREŠU ATTĪSTĪŠANA
Iespēja specializēties sev interesējošās jomās – sociālo mediju lietošana un satura radīšana, vizuālā komunikācija, dzīves stila, sporta, kultūras un mūzikas žurnālistika utt.
TEORĒTISKO ATZIŅU UN PRAKSES APVIENOJUMS
Studiju laikā 1040 stundas tiek pavadītas, praktizējoties reālos mediju uzņēmumos, strādājot kopā ar nozares profesionāļiem.
PIELĀGOTS STUDIJU PROGRAMMAS SATURS
Katru gadu tas tiek pilnveidots atbilstoši nozares attīstībai. Studiju procesā tiek izmantotas jaunākās metodes un tehnoloģijas, apgūstot pašas aktuālākās prasmes, kas nepieciešamas strauji mainīgajā mediju vidē.
PRAKTISKA PIEREDZE MEDIJU SATURA RADĪŠANĀ
Pieejama video un foto tehnika, kā arī multimediju laboratorija mediju satura veidošanai. Ierakstīt podkāstu, uzfilmēt dokumentālo filmu vai izveidot animācijas video – tas viss ir iespējams.
CIEŠA SADARBĪBA AR NOZARI
Studiju procesā iesaistīti nozares vadošie profesionāļi - pieredzējuši žurnālisti, mediju redaktori, mediju pētnieki. Regulārās vieslekcijās ir iespēja uzzināt profesionālās dzīves aizkulises un gūt priekšstatu par izvēlēto profesiju.
MŪSDIENĪGAS STUDIJU METODES
Individuālās un grupu konsultācijas, mācību ekskursijas, simulācijas, gadījuma izpētes, lietišķās spēles, audio un video materiālu analīze un radīšana, vizualizāciju veidošana, multimediju prezentācijas, debates un citi aizraujoši veidi, kā studēt.
STARPTAUTISKS DIPLOMS
Studējot gadu Ķīles Augstskolā Vācijā, ir iespēja iegūt divu augstskolu diplomus (dubulto grādu), kas paver plašas darba un tālākās izglītības iespējas.