Kiberdrošības inženierija

Profesionālā maģistra programma “Kiberdrošības inženierija” piedāvā apgūt kompetences un zināšanas, kas nepieciešamas kiberdrošības jomā strādājošajiem profesionāļiem – iegūtās zināšanas būs vērtīgas gan drošības testētājiem un kiberdrošības inženieriem , gan arī jebkuram interesentam, kurš vēlas veidot, uzsākt karjeru kiberdrošības jomā. 

Programmas tapšanā tika iesaistīti vadošie nozares eksperti un profesionālās nozaru asociācijas, kā arī uzņēmumi. Tādejādi esam izveidojuši programmu, kurā akadēmiskās zināšanas tiek papildinātas ar nozares profesionāļu sniegtajām zināšanām un nostiprinātas praktiskajos darbos ViA Kiberdrošības laboratorijā.

Pieprasījums pēc kiberdrošības speciālistiem jau tagad pārsniedz piedāvājumu, sagaidāms, ka šī tendence saglabāsies arī tuvāko gadu laikā.

Studiju programma ir licencēta akreditētā studiju virzienā "Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne".

Ja vēlies būt viens no pieprasītākajiem speciālistiem darba tirgū, un Tev piemīt augsta motivācija pētīt un rast risinājumus problēmām, kas saistītas ar informācijas drošības riskiem kibertelpā - šī programma ir domāta Tev.

IEGŪSTAMAIS GRĀDS

Profesionālais maģistra grāds kiberdrošības inženierijā

STUDIJU VIRZIENS AKREDITĒTS

Līdz 2029.gada 24. oktobrim.

STUDIJU VEIDS

Pilna laika studijas klātienē

STUDIJU ILGUMS

2 gadi (4 semestri)

BUDŽETA VIETU SKAITS 2023./2024.AK.G.

10*

*(4 no 10 budžeta vietām 1.kursam tiek piešķirta tikai uz 2023.gada rudens semestri)

 

STUDIJU MAKSA 2023./2024.AK.G.

EUR 4400*

*Šī ir pilnā studiju maksa. Ja vēlies noskaidrot sev iespējamo studiju maksas atlaidi dodies uz studiju maksas kalkulatoru.

STUDIJU VALODA

Latviešu, angļu*

*studijas angļu valodā tiek īstenotas, ja studiju līgumu noslēdz vismaz viens ārzemju students.

LEKCIJU NORISE

Lekcijas notiek piektdienu vakaros un sestdienās

UZŅEMŠANA 2023

UZŅEMŠANAS PRASĪBAS

  • Profesionālā bakalaura grāds, otrā līmeņa profesionālā vai tam pielīdzināma augstākā izglītība informācijas tehnoloģijās vai informācijas un komunikācijās tehnoloģijās vai tām pielīdzināmā jomā, pilna laika studijās pabeidzot vismaz četrus gadus ilgu studiju programmu
  • Iestājpārbaudījums: Pārrunas

* Papildu informācija par uzņemšanu pieejama, sazinoties ar ViA Studiju administrēšanas grupu. Piesakies konsultācijai, lai noskaidrotu iespējas studēt programmā!

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI:

  • Pase vai identifikācijas karte (eID);
  • Augstāko izglītību apliecinošs dokuments;
  • CV (Eiropas forma);
  • Angļu valodas zināšanu apliecinošs dokuments (studijām angļu valodā);
  • Kvīts par veikto reflektanta reģistrācijas maksu.

*Ja reflektanta personu apliecinošos dokumentos norādītais vārds vai uzvārds nesakrīt ar citos dokumentos norādīto, tad jāuzrāda dokuments, kas apliecina to maiņu (piemēram, laulības apliecība, uzvārda un vārda maiņas apliecība), un jāiesniedz tā kopija.

ELEKTRONISKĀ PIETEIKŠANĀS: no 1.jūlija līdz 18.augustam, līdz plkst.14:00, reģistrējoties un aizpildot pieteikumu sistēmā DreamApply.

Vairāk par pieteikšanos studijām ŠEIT.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazinieties ar Vidzemes Augstskolas Studiju administrēšanas grupu: T.: 26182255; E: uznemsana[at]va.lv