Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas

 

Studiju programma ir licencēta akreditētā studiju virzienā "Informācijas tehnoloģija, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne".


Pēdējos gados liela uzmanība ir pievērsta virtuālajai realitātei un mobilajām tehnoloģijām. Tomēr, neraugoties uz straujo attīstību, virtuālā realitātes tehnoloģijas joprojām ir sākuma stadijā. Profesionālās maģistra studijas piedāvā plašas zināšanas, koncentrējoties uz galvenajām mobilo tehnoloģiju un virtuālās realitātes jomām. Studenti mācās ar profesionāļiem no virtuālās un mobilās tehnoloģijas nozares, kā arī pētniekiem, kas strādā šajā jomā. Studentiem, kas absolvē studiju programmu, ir izpratne par aktuālajiem nozares jautājumiem, prasmes un pieredze, lai veicinātu novatoriskus risinājumus. Studiju laikā studentiem ir iespēja uzlabot savas zināšanas un prasmes un izstrādāt savus individuālos studiju darbus virtuālajā un paplašinātās realitātes un mobilo tehnoloģiju laboratorijās ar modernām iekārtām.

Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras studiju virzienu un programmu reģistrs.


Vairāk informācijas: [email protected].

IEGŪSTAMĀ IZGLĪTĪBA

Profesionālais maģistra grāds virtuālās realitātes un viedajās tehnoloģijās

STUDIJU VIRZIENS AKREDITĒTS

Līdz 2029.gada 24. oktobrim.

STUDIJU VEIDS

Pilna laika studijas 

STUDIJU VALODA

Latviešu, angļu*

*studijas angļu valodā tiek īstenotas, ja studiju līgumu noslēdz vismaz viens ārzemju students.

BUDŽETA VIETU SKAITS 2023./2024.AK.G.

10*

*(8 no 10 budžeta vietām 1.kursam tiek piešķirtas uz (ar pārskatīšanas vai izvērtēšanas iespējām) periodu līdz 2023.gada rudens semestra noslēgumam)

STUDIJU MAKSA 2023./2024 AK.G.

EUR 4400*

*Šī ir pilnā studiju maksa. Ja vēlies noskaidrot sev iespējamo studiju maksas atlaidi dodies uz studiju maksas kalkulatoru

STUDIJU ILGUMS

1.5 gadi (3 semestri)

LEKCIJU NORISE

Ceturtdienās no plkst. 17:30, piektdienās no 9:00 un sestdienās no 9:00.

 

UZŅEMŠANA 2023

UZŅEMŠANAS PRASĪBAS

Nepieciešama iepriekšēja izglītība:

  • profesionālais bakalaura grāds, kas iegūts pilna laika studijās, pabeidzot vismaz četrus gadus ilgu studiju programmu IT, IKT vai līdzīgā jomā.
  • otrā līmeņa profesionālā (vai tam pielīdzināmu*) augstākā izglītība, profesionālā kvalifikācija informācijas tehnoloģijās vai datorzinātnēs. 

* Papildu informācija par uzņemšanu pieejama, sazinoties ar ViA Studiju administrēšanas grupu. Piesakies konsultācijai, lai noskaidrotu iespējas studēt programmā!

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI:

  • Pase vai identifikācijas karte (eID);
  • Augstāko izglītību apliecinošs dokuments;
  • CV (Eiropas forma);
  • Angļu valodas zināšanu apliecinošs dokuments (studijām angļu valodā);
  • Kvīts par veikto reflektanta reģistrācijas maksu.

*Ja reflektanta personu apliecinošos dokumentos norādītais vārds vai uzvārds nesakrīt ar citos dokumentos norādīto, tad jāuzrāda dokuments, kas apliecina to maiņu (piemēram, laulības apliecība, uzvārda un vārda maiņas apliecība), un jāiesniedz tā kopija.

ELEKTRONISKĀ PIETEIKŠANĀS: no 1.jūlija līdz 18.augustam, līdz plkst.14:00, reģistrējoties un aizpildot pieteikumu sistēmā DreamApply.

Vairāk par pieteikšanos studijām ŠEIT.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazinieties ar Vidzemes Augstskolas Studiju administrēšanas grupu: T.: 26182255; E: uznemsana[at]va.lv